Piegāde un apmaksa

Norēķināšanās, iepērkoties internetā

Tiecamies saviem klientiem nodrošināt iespēju iepirkties internetā vēl ātrāk un drošāk. Iepērkoties internetā, Jūs aizsargā Paysera interneta drošības sistēma. Iepirkties internetā var, norēķinoties tikai ar bankas maksājumu kartēm. Lai to varētu veikt Jums:

Ar savu lietotāja vārdu un paroli ir jāpievienojas www.svydis.lv mājas lapai. Norāde „Pievienoties” atrodama lietotāja lapas augšējā labajā stūrī.
Lodziņā, kas atveras augšējā kreisajā stūrī, ir jāizvēlas komanda „Sagatavot jaunu pasūtījumu”, jāizvēlas pasūtāmās preces un jāapstiprina pasūtījums.
Lodziņā, kas atveras no jauna, jāpārbauda pasūtījuma saturs, jāapstiprina piegādes veids un adrese, jānospiež „Turpināt”.
Atvērtajā „Maksājums” logā jāizvēlas Jūsu maksājumu kartes banka vai kredīta iestāde un jāveic apmaksāšanas operācija.

Atgādinām – lietotāja vārds un pievienošanās parole ir informācija, kas ir paredzēta tikai Jums un kuru nedrīkst nodot trešajām personām.

Norēķināšanās, iepērkoties saskaņā līguma nosacījumiem

Ja esat pircējs, kam ir maksājuma atlikšanas līgums ar SIA „Svydis Latvija”, – pievienojoties mājaslapai www.svydis.lv un sagatavojot elektronisko pasūtījumu, „Maksājuma” logā izvēlieties funkciju „Maksāt saskaņā ar līgumu”. Pasūtījums tiks izpildīts, ja neesat nokavējies maksājumu saskaņā ar līgumu (Maksājuma statusa indikators ir zaļš). Ja esat nokavējis apmaksu par pirms tam bijušiem pasūtījumiem (Maksājuma statusa indikators sarkans) – sistēma neļaus veikt pasūtījumu.

Preču piegādāšana vai atgūšana

Ja pasūtījums ir apmaksāts vai sagatavots saskaņā ar līgumu, preču piegāde uz Jūsu norādīto adresi Latvija tiks veikta 1–3 darba dienu laikā.

BŪTISKI: Piegāde Latvijas teritorijā ir bezmaksas, ja pasūtījums ir lielāks par 60 Eiro. Citos gadījumos ir pierēķināma piegādes servisa preču piegādes maksa. Piegāde uz ārvalstīm – vienmēr ir maksas.